Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedDuygularını İlet – Canlı Sohbet Hattı

| Sohbet Hatları | 13 Mart 2018

Geçenlerde hayat penceresini değiştirmek diye bir uygulama gördüm.Canlı sohbet hattı kullanıcılarına özel yapılmış.Hayata bakış açınızı ve iletişim yetenekleriniz geliştirebilmeyi amaçlayan bir uygulama ve sizin kişisel gelişiminizi tamamlayabilmeniz adına size farklı avantajlar sunabilmeyi amaçlıyor.Bir de bu uygulamada bir kampanya başlatılmış kimin daha fazla geliştirebilceği konuşuluyor orda. Amaç duygu ve düşüncelerimizi ölçebilmek bunlar ölçülebildiği sürece aslında iletişimdeki değerlerimiz ve ne kadar ileride olabilceğimiz daha kolay anlaşılabiliyor.Bugün bazı olaylara baktığımızda neleri değiştirip değiştiremeyeceğimizi düşünmeye ve sorgulamaya başlıyoruz bu da bizi hayatın penceresinde farklı farklı bakabilme koşullarına sürüklüyor. Canlı sohbet hattı kullanıcıları farklı pencerelerden bakmayı amaç ediniyor.Algılarımız inançlardan, tecrübelerden, travmalardan ve daha birçok farklı nedenlerden beynimize yerleşiveriyorlar. Artık dünyayı onlardan öteye göremez hale geliyoruz. Yılların birikimiyle geliştirip büyütüp iyileştirdiğimiz bir çok yeni şeyi ve bakış açılarımızı nasıl daha da iyileştirebileceğiz çabalarımız ne derece sonuç verebilecek bunları mutlaka göz önünde bulundurmak bize avantajlarımızı geliştirebilmemizi sağlayacaktır.Hayat koçluğu felsefesine göre bizi buna amaçlanmış başarı diyebiliyoruz.  Bir olayı veya olguyu bir çok farklı açıdan ölçüp biçmek bizi daha da ileriye götürecektir sadece neyi nasıl yapacağımızı bilemk ve kavramak yeterlidir.

Hadi ama yapmayın, bu kadar da zor değil. Birkaç denemeden sonra duygularınız nasıl da değişiyor siz bile inanamayacaksınız.

Çok kıymet verdiğim bir dostumun bir oda arkadaşıyla ilgili bazı problemleri vardı sürekli ses çıkarmasından  şikayetleri vardı. Bunu aşamıyordu ve kavga etmek istemiyordu bir yerden sonra kulaklık takıp yükses sesle müzik dinlemeyi istedi ve böylelikle çıkan sesleri duymazdan geliyordu ve canını sıkan durumlara farklı pencerelerden bakarak ortadan kaldırmaya çalışıyordu.Bu onun için önemi büyük ve başarılı bir ilk adımdı. Canlı sohbet hattı kullanıcısı üyesi olun ve hizmetimizden faydalanın.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.